10. února 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Telefonisté podlehli bankéřům – AirBank vs. AT&T 5:2 · Categories: Nezařazené

Ve středu ráno měřili na ledě své síly bankéři a telefonisti, další důležitý souboj důležitý pro postup do PLAYOFF. Do utkání nastoupili oba týmy v desíti. Telefonisté začali aktivně, z úvodního gólu se ovšem radují bankéři. Hned po první útočné akci druhého útoku se z gólu radoval Jirka Kollert. Záhy telefonisté srovnali, když domácí beci za sebou trestuhodně nechali jednoho z hráčů hostí, ten svoji šanci proměnil. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou. Více šancí měli bankéři a ti se také radovali z další branky. Opět Jirka Kollert. Do poločasu vsítil také gól Tomáš Uhlíř po asistenci Jirky Kollerta. Stav je 3:1 pro domácí. V druhé půli úřadoval také první útok. Gól si připisuje také Jirka Kotaba, vsítil puk do odkryté brány po vyražené střele Filipa Fukala. Z pátého gólu se radoval Pavel Kadlic, nádhernou střelou do pravého rohu. Asistenci si připisuje dnes nezastavitelný Jirka Kollert. V závěru se telefonisté spoléhají na brejky. Z jednoho takového upravil hráč telefonistů Landa na konečných 5:2 pro domácí. Pak ještě telefonisté zmobilizovali síly k závěrečnému náporu, ale gól už nepřidali. Děkujeme soupeřům za férovou hru.